İlçemizde 2017 Yılı Şubat Ayı Vatandaşla Buluşma ve Güvenlik Toplantısı Yapıldı.
 
İçişleri Bakanlığımızın talimatları gereğince her ay düzenli olarak yapılması gereken “VATANDAŞLA BULUŞMA ve GÜVENLİK TOPLANTISI” nın üçüncüsü İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda yapıldı. 
“Vatandaşlarımızın kamu hizmetlerinden  en hızlı ve etkin bir şekilde yararlanmaları, müracaatlarını beklemeden, talep ve isteklerini doğrudan Mülki idari amirle  temas kurmak suretiyle iletebilmeleri amacıyla  ‘Vatandaşla Buluşma ve Güvenlik Toplantısı’ düzenlenecektir. Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak yapılması planlanan ve üçüncüsü 06.02.2017 tarihinde saat 10:00’da İlçemiz Halk Eğitim Konferans Salonunda aşamalı olarak gerçekleştirilen Vatandaşla Buluşma ve Güvenlik Toplantısına;
Kaymakam Akın ZOR’un başkanlığında İlçe Belediye Başkanı Cafer KIRMIZIÇİÇEK, İlçe Jandarma Komutanı  Zafer KOCAEL, İlçe Emniyet Amir V. Mustafa Kemal YIRTICI, İl Özel İdaresi Gen. Sek. Yol ve Ulaşım Hiz. Müdürlüğünden Teknik Elaman Engin NAROĞLU, İl Telekom Müdürlüğünden  Özgür BULUT,  Karayolları Şefliğinden Metin GÜNGÖR, Kamu kurum ve kuruluşlarının  müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
 
Gerçekleşen vatandaşla buluşma ve güvenlik toplantısında; vatandaşların elektrik, telefon kesintileri ile yol, su, sağlık, ulaşım  ve güvenlik sorunları görüşülmüştür. Dile getirilen istek, öneri ve talepler Kaymakam  Akın ZOR ve ilgili kurumlarca tek tek not alınıp çözüm bulunması noktasında derhal çalışmaların başlanacağı belirtilmiştir.
 
 Ayrıca İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Gönül UYGUR YAŞAR tarafından, toplantıya katılan çiftçilerimize  aşı ve hayvan satışları konularındea bilgilendirmelerde bulunulmuştur.